Ödeme, Teslimat ve İade

1) Ödeme

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü kredi kartınız ile güvenli iyzico altyapısı üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. suisleep.com web sitemizden vade farksız 6 taksite kadar alışveriş yapılabilmektedir. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Livere Tekstil ve Yaşam Ürünleri A.Ş üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

3) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

İstanbul, Şişli merkezli şirketimizden ürünler UPS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

4) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürün ve/ya ürünler için kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Teslim aldıktan sonra, ürün hasarlı ise lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin. info@suisleep.com

İade Politikası

Ürününüzü 100 gün içerisinde Koşulsuz ve Ücretsiz şekilde iade ve değişim yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 30 günlük kullanım süresini tamamlamak ve ardından iade talebinizi bize aktarmak olacaktır. Akabinde tüm süreci sizin adınıza yöneterek ürünümüzü sizden ücretsiz şekilde aldırıyor ve iadenizi hesabınıza aktarıyoruz. 100 gün deneme süresi “Bebek Yatakları” hariç tüm yataklarımızda geçerlidir. 

Bebek yatakları için deneme ve ücretsiz iade süresi 30 gündür. İlk 15 günlük kullanımın ardından iade veya değişim sürecini başlatabilirsiniz.

 

Ücretsiz İade veya Değişim Koşulları

  • Bebek yatakları hariç tüm ürünlerimizde deneme süresi 100 gündür. Ücretsiz iade için tek yapmanız gereken deneme süreci olan 30 günlük kullanım süresini tamamlamaktır.
  • Bebek yatakları için ürünün teslim tarihinden itibaren 30 gün deneme süreniz içerisinde İlk 15 günlük kullanımın ardından iade talebi oluşturma hakkınız bulunur.
  • Evinize teslim edilen ürünleri ambalajından çıkararak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  • Ürününüzde oluşabilecek üretimden veya kargodan kaynaklı bir hasar olması durumunda 30 günlük kullanım süresini beklemeye gerek kalmadan ücretsiz değişiminizi önceden talep edebilirsiniz. 

Ücretli İade Koşulları

  • Satın almış olduğunuz ürünü belirlenen deneme süresi olan 30 günden önce iade etmek istemeniz halinde fatura tutarınız üzerinden %25 oranında bir kesinti yapılarak ürününüz ücretsiz teslim alınacaktır ve ödemiş olduğunuz tutar %25 kesintiye uğradıktan sonra hesabınıza aktarılacaktır.
  • İade için fabrikamıza gönderdiğiniz üründe kullanıcı kaynaklı bir hasar olmaması koşulu vardır. Üzerinde oluşabilecek sıvı teması ve benzeri hasarlar durumunda yine %25 oranında kesinti tarafınıza yansıtılacaktır.

İade Süreci

  1. İade veya değişim talebinizi bize iletirsiniz.
  2. Müşteri hizmetlerimiz evinize kargo firmamızı yönlendirir ve ürünümüz sizden teslim alınır.
  3. Fabrikamıza ulaşan ürün, ilgili departmanımız tarafından kontrol edilir.
  4. Ardından iadeniz ödeme yönteminize göre hesabınıza geriye aktarılır.

*Faturanız garanti belgesi yerine geçmektedir. Garanti haklarınızı kullanabilmeniz için lütfen faturanızı muhafaza ediniz.