100 Gece Deneme Süresi

Nasıl Çalışır?

Adım 1: Uniq veya Doa yatağınızı seçin ve sipariş verin.

Adım 2: Yatağınız adresinize preslenmiş ve rulo şeklinde teslim edilecek.

Adım 3: 100 gece boyunca yatağınızı deneyin. Bu süre zarfında yatağınızı her yönüyle test etme şansınız olacak.

Adım 4: Eğer yatağınızdan memnun kalmazsanız, 30. günün sonunda ücretsiz değişim veya iade sürecini başlatabilirsiniz. Biz iadeyi kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiririz.

Sıkça Sorulan Sorular

100 gece deneme süresi ne zaman başlar?

Yatağınızın teslim edildiği gün başlar.

İade etmek istediğimde ne yapmalıyım?

İade sürecini başlatmak için iade/değişim sayfasından süreci başlatabilir yada müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Size iade süreciyle ilgili tüm detayları sağlayacağız.

İade edersem para iadesi alabilir miyim?

Evet, yatağınızı iade etmeniz durumunda tam para iadesi yapılacaktır. Ancak, 30 günlük kullanım süresini tamamlamadan iade etmek isterseniz, iade tutarınızdan %25 kesinti yapılır.

Yatağa alışmak için ne kadar süre gerekiyor?

Yeni bir yatakta uyum sağlamak genellikle 15-20 gün sürer. Bu yüzden, yatağınıza alışmanız için en az 30 gün kullanmanızı öneriyoruz.

Yatağıma alışamazsam ne olur?

30 gün boyunca yatağınıza alışmanızı bekliyoruz. Bu süre sonunda hala memnun değilseniz, ücretsiz değişim veya tam iade sürecini başlatabilirsiniz. Bu süre zarfında herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gece Evinde Dene
Yatağınızı mağazalarda değil, 100 gece evinizde deneyin.
Yeni bir yatak aldığınızda, alışma süresi ortalama 15-30 gündür. Size sunduğumuz 100 gecelik deneme süresi içinde ücretsiz & kesintisiz değişim veya iade hakkına sahipsiniz. Sui Sleep yatağınız hayatınızı değiştirecek.