Biz Kimiz?

sui sleep biz kimiz renan aslı reşat

Biz yatak üretimi geçmişi olan bir ailenin, yenilikçi, y jenerasyonuyuz.

Bugün Türkiye’nin ilk online kişiye özel doğal lateks yatak üreten markası olsak da aslında hikayemiz Bursa’nın 1950’lerde kurulan dokuma tezgahlarında başladı. Yıllarca bu sektöre ürettiği yatak kumaşları ile hizmet veren ailemizin yeni jenerasyonu olarak sağlıklı yaşamı destekleyen ve insanlara fayda sağlayacak bir iş yapma isteğindeydik ve 10 yıl önce yatak üretimine başladık.

Sahip olduğumuz teknolojiler bize her konuda kolaylıklar sağlarken, bu altyapıların hala yatak satın alma deneyimine yansımamış olmasını bir fırsata çevirerek bu süreci sizler için en hızlı ve basit hale getirmeye karar verdik. Çağımızın bize sağladığı her türlü teknolojiyi sahiplendik. Elbette tecrübelerimizden de faydalanarak, en yüksek kalitede ürünleri size ulaştırmak için geleneksel yoldan çıktık ve kendi yolumuzu çizdik.

Her zaman uyku sağlığının hayatımızı ne kadar etkilediğinin bilincinde olarak ürünlerimizi geliştirmeye devam ettik. Yeniliklerin ve sürdürülebilirliğin ön plana çıktığı modern dünyada farklı uyku alışkanlıkları olduğunun bilinciyle işimizin merkezine farklılıkları koyduk. Kimse iyi uykudan ödün vermesin, farklılıklarına rağmen standart kalıplara uymaya çalışmasın, onun yerine biz o farklılıklara uyalım dedik. 10 yıllık tecrübemizin ışığıyla çıktığımız bu yeni yolculukta, tamamen kişiye özel yatak üreten, online, hızlı ve pratik bir satın alma deneyimi sunan Sui Sleep'i sizlerle buluşturduk.

Geleneksel yatak markalarından çok farklı olarak; yatağınızı size özel üreten, üretilen yatağı kutulayarak en kısa sürede evinize gönderen, yatağı mağazada 5 dakika denemek yerine evinizde 100 gün deneten, ürünleri gerçek değeriyle sizlere ulaştıran, yüksek kalite malzemeden asla ödün vermeyen ve tüm bu satın alma deneyimini 2-3 dakikaya sığdıran kişisel bir uyku markası Sui Sleep.

Bugüne kadar deneyimlediğiniz yatak satın alma süreçlerini artık unutabilirsiniz çünkü biz yatak alma sürecini baştan yazdık ve bu hikayenin baş rölüne sizi koyduk.