KDV indirimi bitse de, senin uyku alışkanlıklarına göre tasarlanıp, sana özel üretilecek yatağında %10 indirim devam ediyor!

İyi ki varsın güzel kadın..

Mart 08, 2019

İyi ki varsın güzel kadın..

Senin saçların kısa sarı, benimki uzun siyah. Senin gözlerin yeşil, benimki kahverengi. Sen spor ayakkabı giymeyi seviyorsun, ben ise topuklu ayakkabı. Sevdiğin yemekler benden farklı olabilir. Dinlediğin müzikler de. Belki çocuk sahibi olmayı seçtin. Belki çocuksuz bir yaşam sürmeyi… Belki başını ilk yastığa koyduğunda doğrudan yüz üstü yatmayı seviyorsun, ben ise sırt üstü...

Senle ben görüntümüzle, hayatlarımızın akışıyla, seçimlerimizle, sevdiklerimizle, sevmediklerimizle birbirimizden keskin biçimde ayrılıyor olabiliriz. Bu her an değişime uğrayabilecek farklılıkların yanında değişmeyen bir tek gerçek var. 

O da senin de benim de sahip olduğumuz dişi gücümüz ve kalbimiz. Bu güç ise keskin değil yumuşak kıvrımlara sahip, gizemli, güdüsel, besleyici, yumuşak, adil ve duyarlı… 

Kendine her daim anlayış ve şefkatle sarılacağın bir yaşamın olsun güzel kadın. 

Farklılıkların büyük bir çeşitlilik olduğunu anımsayarak onların ne kadar önemli birer kaynak olduğunu her daim hatırla. 

Sen büyürken ve ilerlerken yanındaki diğer kadınların da elinden tut.

Beraber büyüyeceğin ve çiçekleneceğin insanların, fırsatların, hayallerin ve koskocaman bir nefesin olsun. 


Ayrıca Sui Sleep’in yapacağın en kolay alışveriş olmasının 7 Sebebi

Vücudunu forma sokmak için ihtiyacın olan tek program!
Vücudunu forma sokmak için ihtiyacın olan tek program!

Aralık 20, 2018

Formuna kavuşmaya hazır mısın? Günlük egzersizi rutin haline getirmek ister misin? İster maraton koş, istersen mutfaktan salona, bu program her seviye sporcuya uygun merak etme. O kadar kolay ki bu egzersizleri yatağından kalkmadan yapabilirsin.

Oku →

Sui Sleep’ten yatak almanın, yapacağın en kolay alışveriş olmasının 7 Sebebi
Sui Sleep’ten yatak almanın, yapacağın en kolay alışveriş olmasının 7 Sebebi

Aralık 20, 2018

Büyük şeyler alacakken fazla araştırma yapman, fazla düşünmen ve iyi pazarlık yapman gerekebilir. Ev, araba, tekne, beyaz eşya.. Peşinat, taksit, teslimat.. Çok yorucu değil mi? Sana yatağını uykunda bile alabileceğini söylesek? Gerçekten o kadar da kolay!

Oku →