Sui Sleep’ten yatak almanın, yapacağın en kolay alışveriş olmasının 7 Sebebi

Sui Sleep’ten yatak almanın, yapacağın en kolay alışveriş olmasının 7 Sebebi

Büyük şeyler alacakken fazla araştırma yapman, fazla düşünmen ve iyi pazarlık yapman gerekebilir. Ev, araba, tekne, beyaz eşya.. Peşinat, taksit, teslimat.. Çok yorucu değil mi?

Sana yatağını uykunda bile alabileceğini söylesek? Gerçekten o kadar da kolay.

Nasıl mı?

  • Oturduğun yerden 3 tıkla Sui Sleep yatağını alabilirsin. 5 gün içinde ‘bu yatağı bu kutuya nasıl sığdırmışlar’ diyeceğin bir kutuda kapında olacak.
  • Evinin büyüklüğüne göre kutuyu kapından yatak odana taşıman 1-2 dk sürecek. Bazanın üstünde yatağını açtığında, yatağın şeklini almasını merakla izleyeceğini biliyorum. Hatta video çekip arkadaşlarına hava da atabilirsin. Gerçekten ilginç :)
  • Ödeme yüzünden uykuların kaçmasın, taksitle ödeyebilirsin. Hem zaten 100 gün deneme süren var, beğenmezsen 99. gün bile paran iade.
  • Müşteri hizmetlerimiz senin ve diğer müşterilerimizin uykusu kaçmasın diye gece gündüz çalışıyor. Ara, mesaj at, tweet at. İster teslimatla ilgili sorununu çözelim, istersen uyuman için masal anlatalım.
  • 100 gün deneme süremizle Sui Sleep yatağını kendi evinde, kendi odanda istediğin gibi dene. Geleneksel yatak mağazaları yatak almadan önce mağazada farklı yataklar denemen gerektiğini söylese de, bu denemen florasan lambalar altında kıyafetin ve ayakkabılarınla uzanarak 5 dakikadan fazla sürmeyecek. Başında bir satıcının sağa dön sola dön demesi de cabası :)
  • 40 yıllık tecrübemizi, teknoloji ve modern dünyayla birleştirdik. Yatağını üretene kadar ne malzemeler, ne kombinasyonlar denediğimizi, kaç yatak parçaladığımızı tahmin bile edemezsin. Kendin için en iyi yatağı aldığın konusunda için rahat olsun. Bize güven.
  • Güzel bir yatakta uyumak için mağaza mağaza gezip zaman kaybetme. Zamanını daha güzel şeyler için kullan. Uyku gibi...Önceki yazıya git Sonraki yazıya git