Doktorlar Sui Sleep'i Öneriyor

murat korkmaz doktor fotoğrafı

Dr. Öğretim Üyesi Murat Korkmaz

Ortopedi ve Travmatoloji

Omurga cerrahisi ile uğraşan bir ortopedi doktoru olarak en sık maruz kaldığım sorulardan biri de bel veya sırt ağrısına hangi sertlikte bir yatağın iyi gelebileceği. Literatüre baktığımızda aslında bu sorunun net bir cevabı yok. Sonuç olarak yatak sertliğinin bel ve sırt ağrıları ile olan ilişkisinin hastadan hastaya değiştiği ve çözümün kişisel bazda değerlendirilmesi gerektiği bildirilmiştir. İşte tam bu noktada Sui Sleep bu soruna nokta atışı bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle henüz fikir aşamasında da Aslı hanımla tıbbi literatür desteği açısından görüş alışverişinde bulunduğumuz bu çözüm oldukça akılcı bir yaklaşım. Bu nedenle ağrısız bir omurga için benim önerim de Sui Sleep olmuştur.

cem koçak fizyoterapist

Uzm.Fzt Cem Koçak

Omurga ve Spor Sağlığı

Sağlığa kişisel bakışım her daim sürdürülebilir ve etkin olması. Bu yüzden uyku ve yatış postürü günlük yaşam kadar benim için önemli. Omurga ve yatış postürüne yönelik tedavilerde özgün yaklaşımların her daim sağlıklı sonuçlar elde ettiğini şahsen deneyimliyorum. Yaşamın üçte birini uyku ile geçirdiğimizi varsayarsak bütüncül tedavilerimin ayrılmaz parçası uyku düzeni ve yatış postürleri. Sahadaki hasta talebi ile başlayan yolcuğumda Sui sleep ile yollarımın kesişmesi benzer vizon açısı ile ilerlemekte. Sağlıklı bir uyku deneyimi artık benim için Sui Sleep.

harika sönmez doktor

Uzman Doktor Harika SÖNMEZ 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Bir çocuk hekimi olarak, bebekler ve çocuklar için kaliteli bir uyku düzeninin önemini vurgulamak istiyorum. Uyku, fiziksel ve zihinsel gelişim açısından son derece kritiktir ve çocuğunuzun uyanırken enerjik ve neşeli hissetmesini sağlar. Bu sebeple, çocuğunuza yüksek kalitede bir uyku sunabilecek doğru yatak seçimi büyük bir önem taşır. Kendi oğlum Arel'in doğumundan bu yana Sui Sleep marka yatağı kullanıyorum.

Sui Sleep yatağını tercih etmemin en büyük nedeni, yatakların yüzeyinin %100 lateks olması ve ortopedik bir yapıya sahip olmasıdır. Bu, çocuğun omurga gelişimini destekler. Benim için bir diğer önemli özellik ise, yatağın kılıfının %100 pamuk olması ve çıkarılıp yıkanabilir olmasıdır. Bebeklerin cildi hassastır ve pamuklu kumaşlar, cildin nefes almasına yardımcı olur. Kılıfın çıkarılıp yıkanabilir olması da büyük bir kolaylık sağlar. Yatağın organik kumaş yapısı, terleme ve üşüme sorunlarını engeller ve bu özelliği ile de oldukça memnunum.

Sui Sleep yatağı, omurga gelişimini destekleyen yapıya sahip olması, cilt dostu kılıfı ve organik kumaş yapısı ile öne çıkar. Hem konforlu hem de sağlıklı bir uyku ortamı sunmasıyla, Sui Sleep yatağı beklentilerimi karşılıyor.

yanca görgül fotoğraf

Uzm. Fzt. Yonca Görgül

Fizyoterapist

Gece yattığımda beni çoğu kez uykumdan uyandıran boyun ağrılarımdı. Gece kalkıp sıklıkla yastığı ters yüz ederken buluyordum kendimi. Sui Sleep’in yastığını kullanmaya başladığımdan beri boynum anatomik pozisyonunu koruduğu için oldukça rahat bir uyku uyuyabiliyorum. Aynı zamanda yastığın boynu desteklemesinin yanısıra yan yatışta omzu sıkıştırmadan rahatlıkla uzun süreli bir uyku çekebiliyorum. Öyle ki artık yastığım da benimle birlikte seyahat ediyor. Kaliteli bir uyku gün içerisindeki dinamiğime de olumlu yansıdı. Oğlumun’da aynı rahatlıkta uyuduğunu ve uyurken omurga sağlığının korunduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. Teşekkürler Sui Sleep.